Logo akcjiWarmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna w Elblągu, Stowarzyszenie IWA Integracja–Współpraca–Aktywność we Władysławowie zapraszają 9 czerwca 2018 r. w godz. 19.00-22.00 na NOC BIBLIOTEK - wieczór, gdzie będą królowały gry planszowe, quizy, bingo, puzzle, rozgrywki karciane - w których ukryte są znaki czasu - przeszłość Polski 1918-2018. Wiele atrakcji będzie czekało zarówno na dzieci, młodzież, jak i dorosłych.

Będzie też czynna kawiarenka, w której planujemy miejsce na dyskusje o naszej historii oraz flirt towarzyszki w oparciu o literaturę międzywojenną.

Wydarzenie "GRA DLA NIEPODLEGŁEJ" jest częścią projektu "Odkrywamy Karty Niepodległej", realizowanego w partnerstwie ze Stowarzyszeniem IWA i dofinansowanego przez Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Wójta Gminy Elbląg.

"GRA DLA NIEPODLEGŁEJ", podczas Nocy Bibliotek, będzie niekonwencjonalnym spotkaniem z historią Polski. Poprzez gry karciane, planszowe, komputerowe, zabawy logiczne i quizy będziemy zarażać pasją do poznawania przeszłości naszego kraju oraz zachęcać do korzystania z zasobów informacyjnych elbląskiej Biblioteki Pedagogicznej. Organizatorzy zadbają też o popularyzowanie wiedzy historycznej, muzykę z lat 20-30 i dobrą zabawę. Jest szansa na spotkanie z "Marszałkiem Piłsudskim i postaciami z epoki". Zapraszamy do grywalizacji, zabawy i integracji w poczuciu radości i dumy z dorobku pokoleń Polaków lat 1918-2018.

Zaczynamy o godz. 19.00 !