Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie rozwojowe "Quo vadis szkoło? Od wartości do postaw poprzez uczenie się", które odbędzie się 27 października 2021 roku w Bibliotece Elbląskiej, ul. Świętego Ducha 3-7 w Elblągu, w godzinach 10.00-14.30.

Szczegółowe informacje wraz z: programem konferencji, formularzem rejestracyjnym i informacją o odpłatności za udział w wydarzeniu, znajdziecie Państwo na stronie https://pdnimpuls.edu.pl/od-wartosci-do-postaw-poprzez-uczenie-sie/

W ramach wydarzenia:

  • Pokażemy możliwości świadomego kształtowania procesów edukacyjnych w obecnych warunkach prawnych
  • Zaprezentujemy gotowe rozwiązania, zaimplementowane w 40 szkołach w Polsce i kilkunastu szkołach za granicą oraz wyniki wdrożeń autorskiego Modelu Wartościowe Szkoły
  • Wskażemy rozwiązanie wpływające na sukces edukacyjny poprzez odkrywanie, w jaki sposób uczniowie uczą się najlepiej dzięki Koncepcji Unikatowy Kod Uczenia (się)

Gościem specjalnym wydarzenia jest prof. Barbara Prashnig, ekspertka i prawdziwa entuzjastka skutecznego nauczania. Międzynarodowa coach wspierająca nauczycieli w codziennej praktyce pedagogicznej. Twórczyni innowacyjnego programu diagnozującego sposoby uczenia, dostępnego w 10 różnych językach a od tego roku również w j. polskim.