logo6Szanowni Nauczyciele,
Włączając się w proces wspomagania szkół i placówek oświatowych zachęcamy Państwa do udziału w formach doskonalenia zawodowego, które Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna w Elblągu będzie realizowała w roku szkolnym 2018/2019. Co miesiąc, począwszy od października 2018 r., na stronie będą publikowane propozycje warsztatów stacjonarnych.

Zachęcamy Państwa również do udziału w kursach e-learningowych realizowanych na platformie e-learningowej Bibliotecznego Centrum Zdalnej Edukacji.

Wśród proponowanych przez nas szkoleń znajdą się te z zakresu wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnej w działaniach szkoły. Poprzez prezentację narzędzi do wykonywania interaktywnych i multimedialnych materiałów edukacyjnych pragniemy Was zainspirować do nowych pomysłów na pracę z uczniami. Będziemy również zachęcać do sięgnięcia po popularne gry i zabawy wspierające nauczanie/uczenie się uczniów.

W roku szkolnym 2018/2019 Biblioteka Pedagogiczna w Elblągu planuje zorganizować i prowadzić sieci współpracy i samokształcenia:

  • dla nauczycieli bibliotekarzy szkolnych,
  • dla nauczycieli religii.

Życząc Państwu w nowym roku szkolnym sukcesów pedagogicznych i satysfakcji z wykonywanej pracy zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach i kursach. Osoby zainteresowane otrzymywaniem ofert edukacyjno-szkoleniowych Biblioteki Pedagogicznej w Elblągu prosimy o wypełnienie formularza.